صفحه اصلی          ثبت نام   پیگیری خرید  
درباره ما

سلام؛ در GMT قصد داریم متفاوت عمل کنیم. ماموریت ما ایجاد فضایی شاد، هیجانی و آشنایی شما با مکان ها و جاذبه های گردشگری و همچنین افزودن به اطلاعات شما است تا هم شناختی از ایران بزرگ و دنیای وسیع پیرامون کشور عزیزمان پیدا کنید و هم موضوعاتی که به آن علاقه مند هستید را پیگیری نمائید. GMT با ارائه تصاویر و اطلاعات از مکان های مختلف، دغدغه شما را برای سفر کم می کند و شما را قبل از آماده شدن برای سفر، به یک سفر مجازی می برد. تمامی این مطالب و پست های منتشر شده با تحقیق و پژوهش و وسواس خاص در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. با GMT شما سر جاتون نشستید و تنها با چند کلیک ساده انگار یه جا هستی اما همه جا هم هستی! به راحتی تمام بلیت های داخلی خودتون را تهیه کنید و دیگه نگران قیمت ها نباشید. ماموریت GMT به اینجا ختم نمیشه، ما با معرفی اماکن و جاذبه های مختلف ایران و دنیا به شما مقصد مناسب جهت گردشگری رو معرفی می کنیم و شما می تونید انتخاب مقصد و مسیر کنید. نگران رفتن به مکان های انتخابی خود هم نباشید، ما برای شما پکیج های گردشگری داخلی و خارجی و یکروزه در نظر گرفتیم که می تونید با استفاده از این پکیج ها سفر خود را شروع کنید. منتظر پیشنهادات گردشگری آخر هفته ما نیز باشید. مثلا این پیشنهادات می تونه: 1- یک سفر کوتاه به یک جایی اطراف محل زندگیت باشه 2- خوردن غذایی جدید با روش پخت جدید 3- تماشای فیلم یا تئاتر بی نظیر 4- معرفی یک کتاب فوق العاده 5- و ... telegram.me\gmt360 www.Hotelgmt.com

اخبار گردشگری
gmtcharter.ir

 

 

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی

           هما

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به عنوان اولین ایرلاین ایرانی در سال ۱۳۴۵ تحت عنوان شرکت هواپیمایی ملی ایران با هدف حمل و نقل بار، مسافر و محمولات پستی به داخل و خارج کشور تاسیس شد که هم‌اکنون در بسیاری از مسیرهای داخلی و خارجی تردد دارد.

           ایران ایرتور

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در سال ۱۳۷۲ به عنوان یک شرکت فرعی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به منظور انجام کارهای چارتری و توریستی تاسیس شد وپس از مدتی تعدادی هواپیما اجاره و خرید. این شرکت که به وزارت دفاع منتقل شد در مسیرهای مختلف پرواز دارد.

 

           آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان پس از انقلاب از ادغام حدود شش شرکت کوچک به عنوان ایرتاکسی تشکیل شد.

این شرکت ابتدا قرار بود برای نقاط دور افتاده و با هواپیماهای کوچک فعالیت کند اما با تغییر قانون (طبق قانون در آن زمان فقط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی می‌توانست هواپیماهای پهن پیکر داشته باشد) این شرکت از ناوگان با برد متوسط و هواپیماهای با صندلی بیشتر به کار گرفت و در مناطقی که مسافر کمتر و مشکلات بیشتری داشت پرواز کرد.

           ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان نیز توسط بخش خصوصی در سال ۱۳۷۲ تاسیس شد و جزء شرکت‌هایی است که طی مدت اخیر به خوبی رشد کرده و نام این ایرلاین در زمره ایرلاین‌های ایمن منطقه قرار دارد.

           کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین نیز در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده و در حال حاضر شش فروند هواپیما دارد.

           کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش در سال ۱۳۷۱ شکل گرفت و متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است.

           نفت

شرکت هواپیمایی نفت نیز در سال ۱۳۷۱ با هدف جابه‌جایی و ارائه خدمات حمل ونقل به کارکنان نفت تاسیس شد.

           ساها

شرکت هواپیمایی ساها که در سال ۱۳۶۹ توسط نیروی هوایی ارتش تاسیس شده است به دلیل بالابودن سن ناوگان، ادامه فعالیتش از اردیبهشت ماه از سوی سازمان هواپیمایی کشوری متوقف شدو قرار است این ایرلاین با واردات هواپیماهای جدید فعالیت خود را از سر بگیرد.

           تابان

شرکت هواپیمایی تابان که در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده متعلق به بخش خصوصی است.

           فارس ایر قشم

شرکت هواپیمایی فارس قشم در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده که پایگاه اصلی آن در جزیره قشم است و سازمان عمران قشم نیز از سهامداران این شرکت است.

این شرکت جزء ایرلاین‌هایی است که به منظور فعالیت مجدد و عملیاتی شدن شرکتش از سوی سازمان هواپیمایی کشوری مهلت شش‌ماهه گرفته است.

           زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس که در سال ۱۳۸۶ تاسیس شده توسط بخش خصوصی اداره می‌شود.

           معراج

شرکت هوایپمایی معراج ایرلاینی دولتی است و با چهار فروند هواپیما فعال است.

           هواپیمایی هسا

شرکت هواپیمایی هسا متعلق به شرکت صنایع هواپیماسازی ایران است که با شش فروند هواپیما فعالیت دارد.

 

           هواپیمایی قشم

شرکت هواپیمایی قشم، با خرید شرکت هواپیمایی فراز قشم فعالیت خود را توسعه داده است و اکنون ۲۲ فروند هواپیما دارد.

           آتا

این شرکت در سال ۸۸ در تبریز تاسیس شد و با چهار فروند هواپیما فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون ۱۰ فروند هواپیما دارد.

           سهند آسیا

شرکت هواپیمایی سهند آسیا نیز از سال ۸۸ با دو فروند هواپیمای بوئینگMD فعالیت خود را آغاز کرده است.

           اترک

این شرکت که سال گذشته در بجنورد تاسیس شده است اکنون با یک فروند هواپیما فعالیت می‌کند.

           پویا ایر

این شرکت نیز یکی دیگر از ایرلاین‌های تازه تاسیس ایرانی است که در زمینه جابه‌جایی مسافر فعالیت می‌کند.

 

•           آریا

 

•           ارم