صفحه اصلی          ثبت نام   پیگیری خرید  
درباره ما

سلام؛ در GMT قصد داریم متفاوت عمل کنیم. ماموریت ما ایجاد فضایی شاد، هیجانی و آشنایی شما با مکان ها و جاذبه های گردشگری و همچنین افزودن به اطلاعات شما است تا هم شناختی از ایران بزرگ و دنیای وسیع پیرامون کشور عزیزمان پیدا کنید و هم موضوعاتی که به آن علاقه مند هستید را پیگیری نمائید. GMT با ارائه تصاویر و اطلاعات از مکان های مختلف، دغدغه شما را برای سفر کم می کند و شما را قبل از آماده شدن برای سفر، به یک سفر مجازی می برد. تمامی این مطالب و پست های منتشر شده با تحقیق و پژوهش و وسواس خاص در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. با GMT شما سر جاتون نشستید و تنها با چند کلیک ساده انگار یه جا هستی اما همه جا هم هستی! به راحتی تمام بلیت های داخلی خودتون را تهیه کنید و دیگه نگران قیمت ها نباشید. ماموریت GMT به اینجا ختم نمیشه، ما با معرفی اماکن و جاذبه های مختلف ایران و دنیا به شما مقصد مناسب جهت گردشگری رو معرفی می کنیم و شما می تونید انتخاب مقصد و مسیر کنید. نگران رفتن به مکان های انتخابی خود هم نباشید، ما برای شما پکیج های گردشگری داخلی و خارجی و یکروزه در نظر گرفتیم که می تونید با استفاده از این پکیج ها سفر خود را شروع کنید. منتظر پیشنهادات گردشگری آخر هفته ما نیز باشید. مثلا این پیشنهادات می تونه: 1- یک سفر کوتاه به یک جایی اطراف محل زندگیت باشه 2- خوردن غذایی جدید با روش پخت جدید 3- تماشای فیلم یا تئاتر بی نظیر 4- معرفی یک کتاب فوق العاده 5- و ... telegram.me\gmt360 www.Hotelgmt.com

اخبار گردشگری
gmtcharter.ir

قوانین خرید و فروش بلیط هواپیما چارتر

شرکت تنها تامین کننده بلیط است و تامین کننده تنها وظیفه ی تامین بلیط برای مسافران را دارد و در اصل واسطه ای بین مسافر و آژانس چارتر کننده خواهد بود لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال استرداد ، تغییر نام ، جابجایی بلیط ، جا ماندن مسافر و نخواهد داشت .

استرداد بلیط:
در صورت نیاز به استرداد بلیط ، تامین کننده به عنوان واسط وارد عمل شده و طبق قوانین چارتر کننده ، بلیط را مسترد کرده و پس از دریافت وجه از چارتر کننده مبلغ بلیط با کسر خسارات به مسافر عودت داده خواهد شد .
تذکر : در مواری نیز ممکن است تامین کننده اقدام به ارائه شماره حساب مسافر نموده و مسافر را مستقیما به چارتر کننده پیوند داده و عملیات استرداد توسط مسافر راساٌ صورت پذیردو
تمامی چارتر کننده گان ملزم به رعایت قوانین CRCN   میباشند لیکن در بعض از موارد ، برخی از آژانس ها بطور غیرقانونی خود را ملزم به رعایت این قانون ندانسته و قوانین خاص خود را به اجرا در میآورند ، در این موارد نیز تامین کننده هیچ مسئولیتی نخواهد داشت .
در این موارد به درخواست مسافر، مشخصات چارتر کننده اعلام شده و مسافرمی تواند راسا به استرداد بلیط و احقاق حقوق خود اقدام نماید .
لازم به ذکر است که مبلغ گرفته شده به عنوان کارمزد توسط تامین کننده بعد از استرداد بلیط ، مسترد نمیشود.

تغییر نام :
تغییر نام بلیط درصورت امکان، توسط خود مسافر و با همکاری تامین کننده صورت میگیرد و خسارات آن با مسافر خواهد بود .

جابجایی بلیط :
جابجایی بلیط تنها با سهمیه ی بلیط آژانس چارتر کننده ی اولیه امکان پذیر میباشد و پرداخت خسارات احتمالی بر عهده ی مسافر میباشد .

جاماندن مسافر:
متاسفانه در پروازهای چارتر ، جاماندن مسافر به منزله ی خسارت 100% ای میباشد و هیچ وجه ای برگردانده نمیشود و تمامی مسئولیت ان با مسافر است .

تغییر زمان پرواز توسط آژانس چارتر کننده:
در برخی از موارد آژانس چارتر کننده بنا بر دلایلی از جمله کنسل شدن پرواز و دیگر موارد اقدام به تغییر ساعت پرواز ویا حتی تامین کننده هواپیمایی و ... مینماید که در این موارد نیز تامین کننده مسئولیتی نداشته و تنها وظیفه اطلاع رسانی را برعهده خواهد داشت.

بلیط های با نرخ بالاتر از نرخ مصوب :
در برخی از موارد چارتر کننده اقدام به فروش بلیط با نرخی بالاتر از نرخ مصوب مینمایند  که در توجیه خدمات تور و... را برای قانونی شدن این امر به مسافر تحمیل خواهد نمود.( در برخی از موارد نیز بطور غیر قانونی اقدام به این امر می نمایند)
در چنین مواردی شرکت هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها متوجه چارتر کننده بوده و تامین کننده منصرف از نرخ بلیط تنها بابت تامین بلیط کارمزد متعارف خود را دریافت مینماید.

هر گونه خرید از این سایت به صورت آنلاین ، آفلاین ، تماس تلفنی و یا موبایلی به صورت مستقیم و غیرمستقیم به منزله تایید قوانین می باشد